fbpx

Yhteydenotto

Keskustele, esitä ideoita, ehdota äänestyksiä ja hyödynnä asiantuntemustasi koko Suomen hyväksi.

Me haluamme kuulla sinusta! Ota yhteyttä joko suoraan sähköpostilla osoitteeseen info@liikenyt.fi, tai alla olevaa yhteydenottolomaketta käyttäen. Liike Nyt -eduskuntaryhmän yhteystiedot löydät eduskunnan sivuilta.

Päätetään yhdessä.

Vaalipiirien vastuuhenkilöt

01 Helsinki
helsinki@liikenyt.fi
Yhteyshenkilö:
Anne Sorsa, 044 982 5269

02 Uusimaa
uusimaa@liikenyt.fi
Yhteyshenkilöt:
Timo Kallioja, 045 174 6051
Hannu Lyyra, 050 592 8756

03 Varsinais-Suomi
varsinais-suomi@liikenyt.fi
Yhteyshenkilöt:
Eija Riihilahti, 050 487 6288
Pasi Hautala, 050 541 0858
Mika Nummenpalo (Salo), 044 5598359

06 Häme
hame@liikenyt.fi
Yhteyshenkilö:
Seppo Mustonen, 040 3508787

07 Pirkanmaa
pirkanmaa@liikenyt.fi
Yhteyshenkilö:
Tarya Korhonen, 0400 838443

08 Kaakkois-Suomi
kaakkois-suomi@liikenyt.fi
Yhteyshenkilö:
Kati Häkkinen, 041 7038787

09 Savo-Karjala
savo-karjala@liikenyt.fi
Yhteyshenkilö:
Sari Äkäslompolo, 040 532 1555

10 Vaasa
vaasa@liikenyt.fi
Yhteyshenkilö:
Karin Äijö, 040 5791222

11 Keski-Suomi
keski-suomi@liikenyt.fi
Yhteyshenkilö:
Janne Rummakko, 050 4428282
Mika Nousiainen, 0400 732500

12 Oulu
oulu@liikenyt.fi
Yhteyshenkilö:
Kari Kaakinen, 040 1643536

13 Lappi
lappi@liikenyt.fi
Yhteyshenkilö:
Janne Alkki, 044 060 5173

Viimeisimmät artikkelit

Viimeisimmät kommentit

Arkistot

Kategoriat

Pysy kuulolla

Olemme aktiivisia monessa kanavassa, tule seuraamme ja jatka keskustelua omissa kanavissasi kanssamme.